Hasta Bakıcı İzmir Alya Danışmanlık ve İnsan Kaynakları

Ana sayfa > Hasta Bakıcı İzmir Alya Danışmanlık ve İnsan Kaynakları

Bakıcı Hizmeti Kimdir ?

    Bakıcı Hizmeti | Alya Danışmanlık; insan kaynakları alanında 2009 yılından bu yana İstanbul-Bakırköy, İzmir - Alsancak ve İzmir - Karşıyaka şubelerimizde uzman ekip kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı lisansına sahip 103 no’lu Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermekteyiz. Yaşadığınız tüm mekanlar için yatılı ve gündüzlü kalifiye personel temin eden firmamız, değerli elemanlarımız ve seçkin ailelerimizle var olmaktan gurur duyuyoruz.

    Alya Danışmanlık olarak bugün İzmir’de 10.000’den fazla elemanımız ile İzmir’deki en geniş eleman portföyüne sahip firmayız. Görevimiz alanında uzman elemanlarımız ile dürüst, güvenilir, bilinçli bir şekilde siz seçkin ailelerimize kaliteli ve en iyi hizmeti vermektir.

Vizyomumuz

    İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye verdiğimiz hizmette, çalışan ve işveren arasında kurduğumuz köprüde memnuniyet ve güven temel esaslarımızdandır.

Misyomumuz

    Doğru işe doğru eleman prensibi ile personel temin eden firmamız ile, siz değerli müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için ilke ve prensiplerimizden ödün vermeden 2009 yılından bugüne kadar olduğu gibi sizlerle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.